Plánujeme vrh "A"

s predpokladom narodenia JAR 2024 

matka: Caedes Bona Furia Infernalis 

otec: nádherný pes, so sýtym pigmentom, chladnou hlavou, pevnými nervami, skvelý sociál. Vynikajúca slovensko-česká pohraničná línia. Pes je krátky (tradičný znak pohraničiarov), s dobre nasadenými malými ušami, chvostom, bohato osrstený s kvalitnou srsťou. Hlava krátka s vysokým stopom, tmavým okom. Výborný civilný obranár.

 Plagát

 

⭐ODCHOV ŠTENIATOK
Šteniatka z našej chovateľskej stanice odchádzajú v najskoršom veku 8 týždňov. Sú socializované, vymaznané, zvyknuté na bežný ruch v domácnosti (návštevy, psy, domáce práce, bežná manipulácia,...), zvyknuté na pobyt vonku aj vnútri, zvyknuté na mäso aj granule. Šteniatka poriadne vakcínujeme, odčervujeme a vyšetrujeme na DM (Degeneratívna myelopatia). Každý majiteľ obdrží k šteniatku KÚPNU ZMLUVU, ktorú mu poskytneme k náhľadu ešte pred samotným odberom šteniatka. Pri predaji šteniatka si dávame záležať na správnom výbere jeho novej rodiny a TRVÁME na vzájomnom a priateľskom kontakte s majiteľmi po celý život šteniatka.
⭐REZERVÁCIA ŠTENIATKA
Záujemci nás môžu kontaktovať celoročne prostredníctvom e-mailu, správy na FB alebo telefonicky, každopádne predbežné rezervácie prijímame tesne pred krytím. Každého záujemcu berieme na vedomie ale šteniatka rezervujeme až v dobe, keď otvoria očká (približne 14 dní po narodení), kedy už vidíme ich približne povahy, predpoklady, atď. V tom čase sa už väčšinou poznáme o niečo viac aj so záujemcami, poznáme ich nároky a plány, ktoré so šteniatkom majú. Na základe týchto faktov sa následne snažíme o to, aby sa každé šteniatko dostalo k tomu správnemu záujemcovi a aby záujemca získal presne to šteniatko, ktoré si vysníval. Pre záujemcov o šteniatko máme preto pripravený dotazník, v ktorom sú otázky, ktoré nás zaujímajú. Vďaka odpovediam potom ľahšie vyberieme to pravé šteniatko pre konkrétneho záujemcu.
Na to, aby šteniatko bolo zarezervované, je ešte potrebné uhradiť zálohu vo výške polovice kúpnej ceny šteniatka. Po obdržaní zálohy pošleme záujemcovi potvrdenie o zaplatení. Pokiaľ si záujemca následne rezerváciu rozmyslí, vrátime mu polovicu zálohy, avšak len v prípade, ak odstúpenie od kúpy prebehne najneskôr dva týždne pred termínom odberu. To znamená, že časť zálohy je vratná najneskôr do ukončenia 6. týždňa veku šteniatka. Pokiaľ dôjde k zrušeniu rezervácie z našej strany, vraciame zálohu v plnej výške.
 
⭐ MOTIVÁCIA
Po úspešnom uchovnení nášho šteniatka obdrží majiteľ 50€ z kúpnej ceny. 
⭐ČO OBDRŽÍ KAŽDÉ ŠTENIATKO?
⭐Preukaz o pôvode (PP) + očkovací preukaz + PassPort + výkonnostnú knižku + certifikát o výsledku na DM
⭐ Kúpnu zmluvu + Potvrdenie o zaplatení
⭐ Granulky + mäso (na prvé dni)
⭐ Obojok + vodítko
⭐ Hračky & Pamlsky
⭐ Doživotný chovateľský servis ktorý kedykoľvek radi poskytneme v akejkoľvek forme (rady, pomoc s výcvikom, úpravou srsti, vystavovaním a mnoho ďalšieho).
❗️ Okrem iného tiež ponúkame možnosť spolumajiteľstva nádejných šteniatok z našej chovateľskej stanice ❗️
⭐ Kúpna cena šteniatka zodpovedá kvalite daného spojenia!
Pre viac informácií nás môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo formou správ na FB